Astrolojik

Astroloji forumu

En son konular

» Venüs Frekansı
Salı Mart 27, 2018 8:17 pm tarafından Admin

» Sinastri uyum ücretsiz analizler
Cuma Mart 23, 2018 6:27 pm tarafından rptpinar

» Harf Bilimi İle Frekans Öğretileri
Perş. Mart 08, 2018 9:43 pm tarafından Admin

» Biraz kelime oyunlarıyla bilinçaltını kandıralım?
Ptsi Mart 05, 2018 9:24 pm tarafından Admin

» Organit taşının burçlara etkisi nasıldır?
Ptsi Mart 05, 2018 9:03 pm tarafından Admin

» Mavi renk ve astrolojik etkileri
Salı Şub. 27, 2018 1:32 am tarafından Admin

» Beş duyu ötesini gösteren renk
Paz Şub. 25, 2018 9:37 am tarafından Admin

» Diplomasi için renk terapisi
Paz Şub. 25, 2018 9:21 am tarafından Admin

» Sol beyin çalıştıran renk terapisi
Paz Şub. 25, 2018 9:13 am tarafından Admin

Ayın en aktif yollayıcıları

Temmuz 2018

PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Takvim Takvim

Kimler hatta?

Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok


[ Bütün listeye bak ]


Sitede bugüne kadar en çok 28 kişi Salı Ocak 23, 2018 12:24 am tarihinde online oldu.

RSS akısı


Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Şeytan düşünceye nasıl yerleşiyor?

Paylaş
avatar
Admin
Admin

Mesaj Sayısı : 145
Puan : 418
Kayıt tarihi : 20/01/18
Yaş : 50
Nerden : İZMİR

Şeytan düşünceye nasıl yerleşiyor?

Mesaj tarafından Admin Bir Paz Ocak 28, 2018 10:48 pmAklınızda olan düşüncenin boş olduğunu sanmayınız. Düşünce bir enerjidir. O esna o düşünceyi birisi için düşünmeniz dahi enerjiye döner. Rivayet edilen bir Hadiste bu konuda söylenmiş söz bunun en güzel işaretidir. O sözde başkasına “kötü gözle bakanın gözleri cehennem ateşiyle dolsun” hitabı vardır. Bu söz bize gözlerin dahi enerjiyi aktardığını gösteriyor. İyilikle bakana cennetten pınarlar açılırken kötü bakana ise cehennemin ateşi isabet ediyor.

Hatta bir Hadiste ise “Allah’ın öyle has kulları vardır. Onlar bakışlarıyla insanlara mutluluk elbisesi giydirirler.”
Bu iki Hadis bize düşüncenin ve gözlerin enerji aktarımında ne kadar etkili olduğunu göstermektedir. Allah’ın nebisi Muhammed AS asılda çok bilgiyi öğretmiş. Bugün ise bilgi kirliliğinden üstü örtülenmiştir. Kimisi anlamı saptırılmış. Kimi ise başka bahanelerle. Bu arada bilgiyi kendi içerisinde bulamayanlar başka medeniyetlere ve dinlere uzanıyorlar. Kimisi yanlış öğretilerek suça alet ediliyor.

Bu sadece din alanında olmuyor. Her alanda mevcut. Bilimde, imalatta her şeyde… Günümüz şartlarına bakıldığınızda bir yerli arabanın yapımıyla bile rahatsız olan kimileri mevcut! Saptırmada saptıran için bir şeytani menfaat olabilir. Ya da bilgisizdir. Hatalı düşünür. Yol yapımı Kuranda çok güzel işlenir. Buna rağmen yolların yapımına tahammül edememek sanırım siz dediğimi anladınız. Yol varsa erişimin her yere kolay olur. Hastan çabuk ulaşır. Malını çabuk istenen yere götürürsün. Vesaire vesaire. Buna rağmen rahatsızlık duyan varsa durum bellidir.

İlmi, bilimi savunmak yetmiyor. Her alanda bunu hayata geçirmek lazım. Ancak böyle nesiller filizlenir. Hurafe ve fitnelere karşı dimdik ayakta dururlar.
Harezmi Kuranda gördüğü bir formülü direk anlatamadı. Matematiksel yöntemini de bildiği halde söyleyemedi. İtirazlardan ve yobazlardan saptırmalarından çekindi. Ne yaptı? Talebeleriyle yola çıkarak belli mesafeden sonra bir matematik formülüyle dünyanın km karesini hesapladı. Gitmeden km karesini matematikle keşif etmiş oldu. Aynı Harezmi algoritmayı buldu? Nereden? Kurandan. O GÜN ONUN BU BULUŞ VE keşfine ses etmediler. Ama batı alemi o algoritmaya sahip çıktı.

Tüm bilimler ve benzerleri Kuranda olmasına rağmen bugün İslam’ın düştüğü ilmi sefillik anlaşılır değil. Uydurma din bilgileriyle insan katlettirilenleri görüp okumaktayız. Tüm bunlar bilmezlikten oluyor. Zira ilme matematiğe fiziğe kimyaya rağbet yok. Aksine köstek var. Kimler tarafından? İşte bir yerli malı araba için aleyhte ses yükselten gibi insanlar yüzünden. Köstekleniyoruz. Bu köstekçiler mevki ve mertebelere el altı getirilebiliyor. Milletleri şaşırtıp sefalete ve tuzağa düşürebiliyorlar. Yeri geldi vatansızlığı aşılıyorlar!

İçteki ihanet en tehlikeli olandır. Bugün Hadisleri ve Kuranı saptıranların sesi SÖZDE dinci adına daha çok çıkıyor. Yavuz hırsızlar.

İnsan çok hassastır. Bu hassaslığı onu her an hataya iteleyebilir. Göz ve düşüncede olan enerji buna örnek olabilir. Kontrolsüz bir düşünce akıbetimizi değiştirebilir. Ya cennet ya cehennem ehli olmak gibi. Televizyonlar çok güzel. Gel gelelim kötü bir sahne kişinin yapısını değiştirebilir. Siz kötü bakmasanız dahi TV size bunu çok kolay yatırıyor. Siz istemenize gerek yok. Zihniniz şaşırtılıyor. İş paraya kazanmaya endeksli. Öğretmeye yetiştirmeye değil.

Şeytan para da geziyor.

    Forum Saati Cuma Tem. 20, 2018 5:17 pm